Wypożyczalnia samochodów w Sopocie, wynajmij auto z BEEP.rent!

0
67
wypożyczalnia samochodów Sopot

Wypożyczalnia samochodów Sopot BEEP.rent to firma nieco różniąca się od obecnej na rynku konkurencji. Wypożyczalnia w prosty i wygodny sposób wynajmuje auta na zasadzie tzw.  carsharing peer-to-peer, czyli współdzieleniu samochodu. Oznacza to, że wynajęta auto nie jest częścią floty BEEP.rent, a własnością prywatnej osoby, która w danym okresie nie potrzebuje własnego auta.

Dlaczego warto wynająć auto na zasadzie carsharingu peer-to-peer?

Ekologiczne rozwiązania stają się coraz popularniejsze. Wypożyczalnia samochodów BEEP.rent zmierza w podobnym kierunku, ponieważ oferuje wynajem aut, należących do właścicieli z danego miasta. Rozwiązanie pozwala ograniczyć liczbę wjeżdżających aut do miasta, a przy tym zwolnić zajęte miejsca parkingowe.

Jako właściciel tymczasowo nieużywanego auta możesz zarobić. Jeśli sporadycznie używasz auta, to możesz dzięki temu zyskać comiesięczne źródło dochodu, które w obecnych czasach z pewnością się przyda. Natomiast jako pożyczający samochód możesz bez przeszkód podróżować w wygodny sposób po mieście i okolicy. Rozwiązanie jest zatem dobre dla każdej strony.

Wypożyczalnia samochodów Sopot – jakie zasady obowiązują wypożyczającego?

Zasady wynajmu auta od BEEP.rent są proste. Pożyczasz auto na takich samych zasadach, jakbyś brał je od dobrego znajomego lub przyjaciela. Czysty pojazd odbierasz w dobrym stanie, z pełnym bakiem i w takim samym stanie powinieneś również go oddać.

Jeśli jednak z jakiegoś powodu wypożyczone auto wróci do opiekuna BEEP.rent w gorszym stanie lub nie zatankowane do pełna, to koszty mycia, sprzątania, tankowania itp. zostaną odliczone z kaucji. Kaucja za wynajem wynosi z reguły 500 zł  – kwota jest uzależniona od wielkości auta, dlatego przy pożyczaniu ciężarowych aut będzie to wyższa kwota.

Jak wynająć auto od BEEP.rent?

Wypożyczenie samochodu od BEEP.rent jest dziecinnie proste. Na stronie wystarczy wpisać w wyszukiwarce dostępnych samochodów miejsce, z którego chcesz odebrać auto, datę oraz godzinę. Należy również wskazać liczbę dni, w których będziesz potrzebował wypożyczonego samochodu.

Po uzupełnieniu danych zostanie Ci przedstawiona, propozycja dostępnych w wybranym terminie samochodów. Możesz podejrzeć ich parametry techniczne, cenę, wyposażenie i wybrać auto zgodne ze swoimi oczekiwaniami.

Kolejny krok to rezerwacja. Na tym etapie podajesz dane niezbędne do zawarcia umowy. Przygotuj dowód osobisty oraz prawo jazdy. Do zawarcia elektronicznej umowy niezbędne są numery wymienionych dokumentów. Umowa nie zostanie podpisana online – nie musisz zatem niczego drukować. Po opłaceniu rezerwacji pozostaje Ci już tylko czekać na dzień odbioru auta. Samochód przekaże Ci opiekun BEEP.rent w umówionym miejscu.

 

Źródło: BEEP Rent – nowoczesna wypożyczalnia samochodów w Twoim mieście

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here