Aktualne Top 3 firm bukmacherskich

1337
5100
najlepsi bukmacherzy

Na rynku istnieje ogromna liczba firm bukmacherskich, które oferują nam swoje usługi. Jednak faktem jest, że nie wszystkie będą najlepszą opcją. Szczególnie będzie to trudny wybór dla niedoświadczonej osoby. Jak w takim razie wybrać odpowiednią firmę? Dzięki naszemu artykułowi dowiesz się które firmy mają najlepsze opinie i są najwyżej oceniane.

Czym zajmuje się firma bukmacherska?

Firma bukmacherska zajmuje się przyjmowaniem zakładów o wynik różnych spotkań sportowych. Obstawiane są prawie wszystkie dziedziny sportu: od piłki nożnej, poprzez boks, aż do wyścigów konnych. Takie zakłady nie są nowością, od setek lat ludzie zakładali się o różne rzeczy, najpierw bez obecności bukmachera. Jedyne co się zmieniło w ostatnich latach to fakt przeniesienia zakładów do Internetu. Dzięki temu zakłady mogą być obstawiane bez obecności człowieka.

Fortuna

Na pierwszym miejscu znajduje się firma Fortuna. Ma bardzo rozbudowaną ofertę dzięki czemu przypadnie do gustu wielu różnym osobom. W swojej bazie posiada dużą liczbę różnych dyscyplin, również tych mniej popularnych, wiele lig niespotykanych u innych bukmacherów oraz wiele rynków zdarzeń. Najlepsi bukmacherzy podają tam swoje typy i służą pomocą w przypadku wątpliwości.

Fortuna posiada nie tylko możliwość zakładów na tradycyjne formy sportu, ale również daje możliwość zakładów o wynik spotkań e-sportowych. Znajdują się tam takie gry jak : CS:GO, LoL, itd. Daje również możliwość obstawiania kto zostanie ogłoszony zwycięzcą NBA, kto wygra Ligę. Ta firma bukmacherska zapewnia nam wiele możliwości, których nie znajdziemy u innych.

STS

STS jest to najbardziej znana firma w branży bukmacherskiej. Jest odpowiednia dla osób dopiero rozpoczynających przygodę z zakładami wzajemnymi. Mają możliwość skorzystania z korzystnych bonusów powitalnych. Posiada świetnie działającą aplikację ułatwiającą korzystanie z bogatej oferty live oraz korzystania z zakładów na żywo, będących na wysokim poziomie.

Jednak w przypadku, gdy poszukujesz szerokiej możliwości wyboru oferty na dane dyscypliny, możesz czuć się zawiedziony. pomimo, że jest to solidna firma, ma braki jeśli chodzi o rozbudowanie i szczegółowość oferty zakładów. Ponadto o ile bonusy powitalne są satysfakcjonujące, to już tymczasowe oferty pozostawiają sporo do życzenia.

forBet

Pomimo, że jest to dość młoda firma w porównaniu z innymi (działa od 2016r) trzeba przyznać, że ma całkiem ciekawą oraz rozbudowaną ofertę. W swojej ofercie dyscyplin sportowych ma ich ponad 30, znajdują się tam również mniej popularne sporty. Również liczba lig i rynków zdarzeń jest na wysokim poziomie, co zapewnia więcej możliwości wyboru dla graczy.

Ważnym i przydatnym aspektem są również artykuły zawierające analizy i statystyki dotyczące dotychczasowych meczów. W niektórych można znaleźć również typy na następne spotkania. Jednak w kwestii e-sportu nie ma czym się chwalić. Znajdują się tam najważniejsze gry, jednak kursy, zwykle prezentujące się na najwyższym szczeblu, tutaj są dość przeciętne. Nie można w każdym razie narzekać na ilość rynków, których jest zazwyczaj około 30.

Najlepsza firma dla początkujących

Dla osób dopiero raczkujących w temacie zakładów wzajemnych wybranie odpowiedniej firmy może być nie lada problemem. Porównując aktualnie najlepsze firmy można jednak dojść do wniosku, że firma STS będzie najlepszym wyjściem. Jest solidną firmą, i pomimo braków w niektórych dziedzinach, może pomóc w rozpoczęciu działania i rozeznania się w świecie bukmacherskim.

1337 KOMENTARZE