Biżuteria dla miłośników zwierząt – sprezentuj ją bliskiej osobie!

23
273
biżuteria dla miłośników zwierząt

Sprawianie przyjemności naszym najbliższym – a już zwłaszcza wręczanie drobnego upominku – daje największą radość. Wbrew pozorom, aby wywołać uśmiech u drugiej osoby nie trzeba aż tak dużo – wystarczy dopasować wręczaną rzecz pod gust obdarowanego.

Jeśli chcemy uszczęśliwić kobietę – to bez względu na wiek sprawdzają się tu kwiaty lub biżuteria. Czy jednak wiesz, że wybierając błyskotkę dla płci pięknej, możesz nie tylko sprawić jej radość, ale także wspomóc zwierzęta ze schroniska? Kupując kolczyki kocie łapki lub każdą inną biżuterię z Cat Paw wspierasz organizacje działające na rzecz psów i kotów, które szukają nowego domu!

Motywy kocich łapek na biżuterii są subtelne, słodkie i piękne!

W ostatnim czasie biżuteria dla miłośników zwierząt cieszy się sporym zainteresowaniem. Srebrne bransoletki, kolczyki, wisiorki oraz pierścionki z motywem kocich łapek podbijają serca wielu miłośniczek biżuterii, które jednocześnie kochają zwierzęta. I nic w tym dziwnego skoro przykładowy pierścionek łapka kota jest subtelną i jednocześnie piękną biżuterią, która wzbogacona malutkimi odciskami zwierzęcych łapek wygląda po prostu cudownie i słodko! Błyskotka sprawdzi się niemal na każdą okazję – można ją nosić zarówno jako dodatek na wieczorne wyjście, jak i również jako prostą i ładną biżuterię na co dzień.

Błyskotki są uniwersalną i prawdziwą biżuterią – a nie imitacją. O prawdziwości świadczy, chociażby próba srebra 925. Warto tu wiedzieć, że pierścionki oraz pozostałe elementy błyskotek z Cat Paw są idealnym prezentem dla alergików – jest to nieuczulająca biżuteria. Oczywiście, aby cieszyć się jak najlepszym wyglądem biżuterii, ważne jest prawidłowe dbanie o nią. W przypadku srebra ważne, aby przechowywać je w bezpiecznej szkatułce oraz nie narażać go na wilgoć, a przy tym nie zanurzać bezpośrednio w wodzie lub środkach czystości – zwłaszcza w detergentach.

Kupując biżuterię — pomagasz zwierzakom!

Zasady akcji wspierającej potrzebujące zwierzęta są proste. Wystarczy, że kupisz dowolny produkt na Cat Paw, aby 50% zysku ze sprzedaży zostało przeznaczone na pieski i kotki ze schroniska. Uzyskana kwota zostanie odpowiednio rozdzielona na najważniejsze potrzeby schronisk, takich jak m.in.: zakup leków, karmy dla podopiecznych, a także prace związane z utrzymaniem czystości w kocich i psich kojcach.

Kupując biżuterię przeznaczoną dla miłośników zwierząt, wspierasz także walkę z bestialskim traktowaniem czworonogów. Jest to zatem inicjatywa łącząca przyjemne z pożytecznym. Ty kupujesz stylową biżuterię, a pieski i kotki mają zapewnione to, co niezbędne do życia w schronisku.

23 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here