W co się ubrać na randkę?

6984
37705
W co się ubrać na randkę?

Nawet, jeśli mężczyzna widział Cię już wcześniej, na waszej pierwszej randce masz szansę wywołać drugie „pierwsze wrażenie”. Pamiętaj jednak, że Twój ubiór ma wyrażać Ciebie – nie zakładaj ubrań, w których czujesz się źle po to, by wywrzeć wrażenie na mężczyźnie. Uwierz, Twój dyskomfort będzie widoczny, a pewność siebie szybko ucieknie.

Urok tajemnicy

Pamiętaj, że bardziej pobudza wyobraźnię to, co zakryte, niż to, co „podane na tacy”. Nie zakładaj więc super krótkich miniówek i dekoltów do pępka – nie chcesz chyba wyglądać wulgarnie. Pierwsza randka zdarza się tylko raz i nie cofniesz już wrażenia, jakie wywarłaś swoim ubiorem. Nikt nie zabrania Ci założyć bluzki z dekoltem, jest ona nawet wskazana, ale nie powinien on być zbyt duży. Jeśli chodzi o spódnicę, najlepsza jest długość niewiele powyżej kolana. Taka spódnica na pewno nie odsłoni więcej, niż byś chciała, gdy będziesz siadać.

Esencja kobiecości

Jeśli nie masz pojęcia, jak ubrać się na pierwszą randkę, sięgnij po sukienkę! Nie od dziś wiadomo, że mężczyznom bardziej podoba się kobieta w sukience, niż w spodniach. Nawet, jeżeli mężczyzna, z którym idziesz na randkę, poznał Cię, wystrojoną w dżinsy i podkoszulek, może warto pokazać mu swoją romantyczną stronę. Oczywiście, jeżeli na co dzień nie lubisz nosić spódnic i sukienek, nie zmuszaj się do nich – najważniejsze, byś czuła się wygodnie i swobodnie. A jeżeli zdecydujesz się jednak na sukienkę – pamiętaj, by była dobrana idealnie do Twojego typu figury. Uwydatnij wszystkie swoje atuty, a zamaskuj ewentualne mankamenty odpowiednim fasonem.

Kolor

Kolor Twojego stroju również jest bardzo ważny. Nie przyoblekaj się cała w czerń, przecież nie wybierasz się na pogrzeb. Ryzykownym wyborem jest też czerwień, może to być zbyt wyzywająca barwa, jak na pierwszą randkę. Generalnie, lepiej unikać ponurych oraz bardzo intensywnych, jaskrawych barw. Warto natomiast postawić na najmodniejsze w tym sezonie pastele – są delikatne i romantyczne, wprost idealne na wyjątkową okazję, jaką jest pierwsza randka!

6984 KOMENTARZE

  1. In cases of relapsed or refracted Waldenstrom s macroglobulinemia, Perifosine resulted in at least a minimal response in 35 and stable disease in 54 of patients but had major side effects, including cytopenias and gastrointestinal toxicities clomid 100mg 12 In fact, two older women in this trial died from myelodysplasia and myelofibrosis, respectively

  2. NPCDCS intention to cover all by 2017; more public health focus, optimized spending on prevention, diagnosis, treatment, and palliation buy azithromycin 500mg They are scavenging around like a vulture andconsolidating these small optical businesses and are going tocut massive expenses, Chapman said