Co to jest prawo przyciągania?

207
901
Co to jest prawo przyciągania?

Prawo przyciągania stało się w ostatnich latach bardzo popularne i stosowane, przede wszystkim za sprawą wielu książek i filmów opisujących i przedstawiających Prawo Przyciągania, w tym przede wszystkim książkę i film „Sekret”. Książka i film zrobiły furorę na całym świecie. Jednak ludzie dalej nie znają odpowiedzi na nurtujące ich pytania odnośnie prawa przyciągania. Czym jest Prawo Przyciągania, jak tak naprawdę działa i czy ma ono sens?

Zgodnie z Prawem Przyciągania przyciągasz do swojego życia rzeczy, ludzi i zdarzenia, które konsolidują z twoimi dominującymi myślami, wartościami i przekonaniami. Każdy obszar Twojego życia: Twoje zdrowie, finanse, związki i stosunki z otoczeniem są odzwierciedleniem twoich myśli. Prawo Przyciągania zakłada, że istnieje pewna unikalna siła, która daje Ci to czego najbardziej pragniesz. Kiedy myślisz pozytywnie – unikalna siła sprawia, że przytrafiają Ci się pozytywne rzeczy, jednak kiedy myślisz negatywnie – unikalna siła sprawia, że przytrafiają Ci się negatywne rzeczy. Zobrazujmy sobie to na przykładzie. Mężczyzna, który ciągle narzeka na bóle, ciągle narzeka, że jest chory, codziennie odwiedza tramwajami lekarzy i chodzi do apteki po lekarstwa, a głównym zajęciem tego mężczyzny jest plotkowanie na temat chorób i przechwalanie się z sąsiadami kto ma ich więcej.Ten mężczyzna myśląc negatywnie i obracają się w negatywnym świecie przyciąga do siebie jeszcze więcej chorób i cierpienia. Natomiast jeśli wizualizował by swoje zdrowie, to jak wspaniale się czuje i jakie ma wspaniałe samopoczucie to otrzymałby te rzeczy. Tak w teorio działa Prawo Przyciągania.

Jak działa naprawdę Prawo przyciągania?

W Prawie Przyciągania nie ma żadnej unikalnej siły, żadnej magicznej różdżki i wszechmocnej mocy. Tą unikalną siła, magiczną różdżką i magiczną mocą jesteś Ty, ze swoimi zaletami, możliwościami i umiejętnościami. To od Ciebie zależy czy Prawo Przyciągania zadziała czy też nie. Jeśli myślisz, że leżąc cały dzień na kanapie i wizualizując swoje idealne życie, wycieczki na Karaiby, piękny domek jednorodzinny z wspaniałym ogrodem i Lexusa w garażu to muszę Cię zaszokować, ale tak się nie stanie. Potrzebne jest tutaj Twoje działanie, moc Twojego działania i wykorzystywania nadarzających się sytuacji. Oczywiście Prawo Przyciągania działa, jeśli za pozytywnymi wizualizacjami idzie Twoje działanie w kierunku realizacji tych marzeń oraz po drodze wykorzystywanie sytuacji, które się nadarzają każdego dnia.

Czy Prawo Przyciągania ma sens?

Ależ oczywiście, że Prawo Przyciągania ma sens. Otwiera Ci oczy, że naprawdę Twój los leży w Twoich rękach, pokazuję, że możesz mieć wszystko czego pragniesz i o czym marzysz pod jednym warunkiem, wszystko to zależy od Ciebie. Dodaje Ci odwagi i otuchy w czasach zwątpienia oraz pokazuje, że trzeba próbować i działać w swoich dążeniach. Prawo Przyciągania uczy optymizmu, poprzez to stajesz się niesamowicie optymistyczną i energiczną osobą. Prawo Przyciągania działa i ma sens!

207 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here