Co w facetach najbardziej lubią kobiety?

1
148
Co w facetach najbardziej lubią kobiety?

Każdy mężczyzna na pewno nie jeden raz zastanawiał się nad tym, jaki powinien być, aby podobać się kobietom. Wielu Panów szuka drogi do serca kobiety wiodącej poprzez wspaniały samochód, ilość pieniędzy w portfelu czy fryzurę. Ale jak się okazuje, jest to jeden z najbardziej błędnych sposobów myślenia. Wiele przeprowadzonych eksperymentów i badań wykazało, że kobiety są osobami szczególnie wrażliwymi i zwracającymi uwagę na drobnostki i szczegóły, których mężczyźni nie potrafią dostrzec. Dlatego, jeżeli zastanawiasz się co zrobić, by zacząć przykuwać uwagę kobiet, koniecznie zwróć uwagę na przedstawione poniżej elementy, może dzięki tymi kilku poradom zrozumiesz kobiety i będzie Ci łatwiej stać się obiektem ich zainteresowania.

Miej pasje i zainteresowania – jest to pierwsza, prawdopodobnie jedna z najważniejszych rzeczy, o których powinni pamiętać mężczyźni, chcący cieszyć się zainteresowaniem kobiet. Żadna dziewczyna nie lubi facetów, dla których cały świat kończy się na chodzeniu do pracy, jedzeniu i spaniu. Nie chodzi tutaj wcale o pieniądze, ani drogie wyjazdy i kosztowne rozrywki, ale o charakter i sposób bycia. Jeżeli chcesz się podobać kobietom, musisz znaleźć własne zainteresowania, poszerzyć swoją wiedzę. Niech to będą weekendowe przejażdżki na rowerze, albo bieganie. Możesz regularnie chodzić na basen lub siłownię. Możesz być też fanem piłki nożnej, każdego dnia przeglądać sportowe strony internetowe i chodzić raz w miesiącu na mecz. Nawet jeśli paradoksalnie te wyjścia mogą się nie podobać kobiecie, bo będziesz miał mniej czasu dla niej, to staniesz się w jej oczach bardziej intrygujący. Będziecie mieli więcej tematów do rozmów, będziesz jej mógł opowiadać o swoich pasjach, a ona odwdzięczy Ci się tym samym. Jeśli będziesz ciekawym, pełnym życia i energii mężczyzną, to z całą pewnością zwrócisz na siebie uwagę wielu kobiet, niż gdybyś całe popołudnia spędzał na kanapie przed telewizorem i nie miał nic do zaprezentowania swoją osobą.

Bądź szarmancki – pod tą zasadą z pewnością podpisałoby się 99% kobiet. Taka już damska natura, że panie chcą być rozpieszczane, traktowane jak księżniczki. Nie chodzi tu o przesadne słodzenie i bycie nad wyraz miłym, bo tego typu zachowanie jest sztuczne i negatywnie odbierane przez kobiety, ale o przepuszczanie jej w drzwiach czy pomoc w założeniu płaszcza przy wychodzeniu z domu. Większość mężczyzn podchodzi do życia praktycznie – kobieta jest dorosła, potrafi chodzić, więc otworzy sobie sama drzwi w samochodzie, przecież nie jest to wielki wysiłek. Jednak sposób myślenia kobiet jest odmienny – kiedy podczas randki lub wspólnego wieczoru, mężczyzna wsiada do samochodu i nie zwróci nawet uwagi na to, czy jego partnerka nie pozostała gdzieś na chodniku, jest to wyraz braku szacunku i nietaktu. Dlatego warto pamiętać o takich drobnostkach, bo nie kosztują one mężczyzny nic, a są ogromnie ważne dla kobiet.

Bądź schludny – to prawda, że wygląd zewnętrzny nie ma znaczenia i kobieta, o której względy warto zabiegać, nie powinna się sugerować kolorem włosów czy krojem koszuli. Jednak mężczyźni powinni pamiętać, że duża część pań to perfekcjonistki i nie tolerują facetów w rozciągniętych dresach czy zniszczonych butach. Dbanie o wygląd zewnętrzny nie wymaga od mężczyzny dużego wkładu finansowego, nie muszą to być ubrania z najdroższych sklepów, jednak koniecznie muszą być czyste, wyprasowane, a sam mężczyzna powinien być zadbany, ostrzyżony i ogolony! Pamiętanie o tej zasadzie jest gwarancją zainteresowania kobiety, ale także powinno być ważne dla faceta, który się chcąc dbać o kobietę, musi najpierw pokazać, że potrafi zadbać o samego siebie.

Bądź naturalny! – to kolejna zasada, którą kierują się kobiety przy wyborze odpowiedniego mężczyzny. Jeśli więc chcesz się podobać paniom, powinieneś o niej pamiętać. Żadna kobieta nie lubi facetów, którzy ciągle udają, są sztuczni, chwalą się swoimi osiągnięciami. Zamiast starać się popisać, spróbuj szczerze z nią porozmawiać, opowiedz o tym co lubisz, a czego nie. Nie bój się być naturalny, dużo się śmiej, kiedy tylko masz na to ochotę, a zdecydowanie wzrosną Twoje szanse na udaną znajomość!

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here