Continental Teves – niezawodne elementy hamulcowe

11
381

ATE pozostaje niekwestionowanym liderem w produkcji elementów hamulcowych dla motoryzacji, ale nie tylko. Dostarcza produkty również dla kolei i transportu morskiego. Jednak najlepiej znane dla każdego właściciela auta są klocki hamulcowe ATE. Ich jakość i zaawansowanie technologiczne stanowią niedościgniony wzór dla konkurencji.

Jakość produkowanych przez ATE produktów, a szczególnie tarcz hamulcowych jest dla wielu firm niedoścignionym wzorcem. Na jakość produkowanych części główny wpływa mają materiały wykorzystywane do ich produkcji. Można bez wątpienia stwierdzić, że źródłem sukcesu firmy ATE, jest wysoka jakość wytwarzanych części. ATE nigdy nie produkowała wyrobów tanich, bez oglądania się na jakość, bo bezpieczeństwo ich klientów jest dla firmy nie do przecenienia.

Produkowane przez zakłady należące do ATE klocki hamulcowe osiągają wolumen 20 milionów rocznie a wszystko to w jakości oryginałów. Pamiętaj o tym, gdy będziesz nosił się z zamiarem naprawy układu hamulcowego w swoim aucie.

11 KOMENTARZE

Comments are closed.