Ślub to specjalna okazja

3
324
Ślub to specjalna okazja

Dzień ślubu to szczególna okazja dla każdej kobiety, która chciałaby wyglądać w tym dniu możliwie jak najpiękniej, aby oczarować pana młodego, jak i zebranych gości. Szczególnie może jej dopomóc odpowiednio dobrana suknia ślubna, która zarówno doda poczucia bezpieczeństwa i wygody, jak również pomoże rozsiewać urok szczęśliwej panny młodej i doda elegancji oraz wysublimowanego piękna.

Suknie ślubne z odkrytymi plecami to stosunkowo nowy trend, który znalazł już swoje poparcie wśród masy zadowolonych klientek. Co ważniejsze, na suknie ślubne z odkrytymi plecami, czyli tak zwanymi open back, może zdecydować się niemal każda panna młoda: jedynym przeciwskazaniem do takiej stylizacji są kościste plecy i wystające łopatki, które trudno będzie zamaskować.

Długość rozcięcia na plecach to kwestia indywidualna, na ile dziewczyna będzie się czuła komfortowo w takiej kreacji. Dobra wiadomość to taka, że niezależnie od wielkości biustu, suknie posiadają bardzo dobrej jakości gorsety, które podtrzymują piersi bez wpływu na rozcięcie na plecach. Za to pokochają te niezwykle romantyczne sukienki panie dość hojnie obdarzone przez naturę.

Niewątpliwą zaletą takich sukien jest stworzenie iluzji idealnej figury. Nie każda kobieta może się pochwalić ciałem modelki, ale suknie ślubne z odkrytymi plecami przychodzą z pomocą. Wysoko odcięte pomogą optycznie skrócić stan, i jeśli kobieta ma krótki tułów, optyczne wydłużenie sylwetki poprzez przedłużenie dekoltu aż do lędźwi może pięknie ją wysmuklić.

Naturalnie, decydując się na suknie ślubne z odkrytymi plecami należy już na wiele miesięcy wcześniej zadbać o idealny stan skóry na plecach. Zadbana skóra jeszcze bardziej podkreśli atuty takiej kreacji i pokaże światu uroczą stronę panny młodej. Dla pań, które borykają się z problemami, a nie chciałyby rezygnować z wymarzonej kreacji, warto polecić typ bardzo zbliżony do open back, a mianowicie illusion necline. Obydwie będą podkreślać piękne kształty, a precyzyjne wykończenia na pewno zadowolą niejedną, nawet najbardziej wybredną klientkę.

Suknie ślubne z odkrytymi plecami są przeważnie wykańczane delikatnymi koronkami, ale zdarza się też w niektórych modelach wykończenie z pomocą biżuterii, na przykład sztucznych pereł. Wszystko zależy głównie od efektu, który chce uzyskać panna młoda. Warto tez zwrócić uwagę, że dekolt z tyłu jest uważany przez wielu mężczyzn za bardziej zmysłowy niż nawet najpiękniejszy wycięcie z przodu sukni. Ponadto takie stylizacje aż emanują romantyczną aurą, która sprawi, że bez trudu każdy zakocha się i we właścicielce, i w jej sukni.

Aby zachować równowagę i nie popadać w skrajności, suknie ślubne z odkrytymi plecami mają najczęściej bardzo skromnie wykańczane przody. Pozwala to nie tylko uniknąć przesady, ale i tworzy bardzo ciekawy efekt. Z początku panna sprawia wrażenie skromnej i romantycznej, ale gdy tylko zaprezentuje tył, goście są po prostu oczarowani.

Open back najlepiej komponują się z dodatkami i tkaninami szyfonowymi i tiulowymi, które dodadzą całej kreacji lekkości oraz kobiecości. Również przy tym wyborze najlepsze będą fryzury, które wyeksponują kark i szyję: niskie koki albo pełne seksapilu, bardzo wysokie upięcia, które nie przesłonią delikatnej gry koronek wykańczającej wycięcie.

3 KOMENTARZE

  1. 576262 525616I really like this information presented and possesses given me some type of resolve forpersistance to succeed i truly enjoy seeing, so sustain the superb work. 563425

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here